O nás

Oblast daní, účetnictví a mezd je mnohdy velmi komplikovaná a je snadné se v ní zabloudit. I přes neustálé proškolování a 15 let praxe v oboru jsem přesvědčená o tom, že neznám vše. Ovšem ráda vzápětí dodávám: ale vím, kde to najít. Spolupracuji s několika specialisty, kteří jsou z řad mých přednášejících a školitelů a obracím se na ně vždy, když nastane situace, která to vyžaduje.

O NÁS

Jako žádný jiný

Pokud máte od zpracování účetnictví a daňového poradenství očekávání jedné a nebo žádné schůzky ročně a prosté „já jí pošlu doklady a ona mi dá fakturu“ tak proč ne, pokud Vám to tak vyhovuje.

Ovšem já za součást své práce považuji i zamýšlení se nad Vaším úspěchem a cestami, jak ho dosáhnout. Přemýšlím nad optimalizací a strukturou výdajů, které účetnictvím plynou a proto se s většinou mých klientů ráda scházím pravidelně v průběhu roku a diskutujeme jejich situaci. Probíráme často modelové případy a jejich dopady do účetnictví a daní.

Účetnictví Praha 3 - Tereza Jandová
Účetnictví Praha 3 - Tereza Jandová

Mít čas pro své koníčky a rodinu

Vydělávat se musí – to je jasné. Ovšem čím dál tím více se do popředí celospolečenského zájmu dostává i otázka celkového „wellbeingu“ člověka.

Jak řekl klasik „Nejen prací živ je člověk“ a vyvážený poměr času, který strávíme prací, koníčky a se svými nejbližšími mají zásadní vliv na to jak šťastný a naplněný život prožijeme. Proto své papírování hoďte na nás, ať jste bez starostí.

Začněte s námi

Rychlé, kvalitní a cenově dostupné služby, spojené se zpracováním Vašeho účetnictví a daní. Zkuste nás a nebudete litovat :-)