Zpracování vašeho účetnictví a daní

Každé podnikání je specifické. Buď svým zaměřením, nebo charakterem společníka a jeho vizemi. Někdo má mnoho dokladů, někdo potřebuje časté konzultace – zkrátka u každého klienta nastavuji rytmus vzájemné komunikace individuálně tak abychom jednali ve vzájemné kooperaci efektivně a aby mohl papírování pustit z hlavy co nejvíce to jeho konkrétní situace dovolí. Ráda se s Vámi spojím a najdeme řešení, které Vám bude ušité na míru.

16 let zkušeností

145 klientů

Nustálé proškolování

Vždy nabízíme ty nejlepší služby pro váš úspěch!

Podívejte se na služby, které nabízíme.

Vedení účetnictví

Věnujte se svým vizím, vašich obchodních strategií a zaměřte se na svůj růst. To ostatní papírování je naše starost. Nechte účetnictví na nás.

Mzdy a personalistika

Nevíte, zda by bylo zaměstnávání lidí pro Vás? Co to obnáší a kolik by Vás to stálo a někoho zaměstnat je rozhodně téma k zamyšlení. Rádi se nad tím zamyslíme s Vámi.

Daňové poradenství

Je to královská disciplína a moment, který zajímá klienty nejvíce. Frekvence našich online či offline schůzek je na Vás a Vašich potřebách. Velice rádi s Vámi probereme každý měsíc Vaše daňové zatížení a s tím spojené možnosti.

Ekonomické poradenství

Dívat se na věc podnikání a jeho vlivu na Váš život je naše práce. Právě ucelený pohled je ten jediný, který se ve výsledku počítá. Proto je často pro klienta nejvýhodnější dívat se na ekonomickou situaci nejen očima jednoho jeho podnikání, ale například rozšířit svůj pohled i na podnikání svých nejbližších.

Další služba

Nemáte čas k nám vozit doklady a online předávání Vám nevyhovuje? Nevadí. Rádi si k Vám pro doklady zajedeme.

Špičkové služby
ve vedení účetnictví a daní

Začněte s námi

Rychlé, kvalitní a cenově dostupné služby, spojené se zpracováním Vašeho účetnictví a daní. Zkuste nás a nebudete litovat :-)